Cristian patrasconiu are aici un punct de vedere interesant.
,,De aceea, acea “parte a presei” care e indignata astazi isi dovedeste intreaga deontologie, intregul cinism si intreaga impostura. Printre acestia sunt si cei care zic “basescu bun e basescu mort”. Ciutacule, esti de-un cretinism feroce! ".
Asta e din comentariile iscate de articolul de sus.Subscriu si eu.
Hai la guvernare, PSD!
-
E un sfat înţelept pe care ţi-l dau toţi prietenii din HR: Găseşte în altă
parte, înainte de a trânti uşa după tine. Când...
Acum o zi