Anul acesta se pare ca Real Madrid e alergic la Andalucia.In trei meciuri jucate in aceasta regiune din sudul Spaniei,trei infrangeri.O fi soarele,o fi clima,ceva nu le prieste.Cu Sevilla 2-o,cu Almeria la fel,aseara 2-1 cu Betis.Chiar daca au deschis scorul in minutul 5 prin Drenthe,au incasat apoi doua in minutele 32 si 35.2 goluri aproape identice,cu fundasii Salgado si Marcelo pe post de jaloane.
Videorezumat aici.
Barcelona invinge greu la Zaragoza,cu ajutor de la un tusier.Aici.
Hai la guvernare, PSD!
-
E un sfat înţelept pe care ţi-l dau toţi prietenii din HR: Găseşte în altă
parte, înainte de a trânti uşa după tine. Când...
Acum o zi
