Poze aici Oare ce ar merge la noi?Zavoranca cu buzele umflate,Nastase cu ouale umflate,Becali cu portofelul umflat in mana si cu capul desumflat,Vacaroiu,Orban si altii cu o sticla umflata...
Ca urmare a unui pariu cu Ronaldinho,acesta este noul look al lui Puyol.Ronaldinho trebuia sa se tunda daca nu era titular,Puyol daca pierde Barcelona in meciul cu Real Madrid.Si cum au pierdut,Puyol s-a chelit.
Update Era o gluma a ziarului Sport.Am luat teapa.
Ruladă cu frișcă, mascarpone și fructe de pădure
-
Rulada a fost desertul copilăriei mele. Aproape la fiecare două săptămâni,
mama pregătea câte una, iar mirosul din bucătărie era suficient ca să știm
cu to...
Dragă Amza
-
Suntem în a 3.000-a zi a Erei Noastre. Te-am dus la şcoală, ți-am vorbit pe
drum despre punctualitatea ca formă de respect (nu ți se părea important,
“poat...
Ce nu înţelegeţi, pulifricilor?
-
***
Revin pe blog după o mai lungă absenţă pentru a răspunde unei întrebări
stupide care le mănâncă rărunchii susţinătorilor PNL - ului de tip nou: de
ce n...
Câteva puncte despre Roşia Montană
-
Proiectul Roşia Montană ridică grave semne de întrebare, şi pentru a nu fi
uitate să le enumerăm şi analizăm:
1. Guvernul ne prezintă exploatarea aurului d...