La ora la care scriu Fiorentina e deja calificata.Prin golurile lui Mutu.
Getafe aproape.Incepe a doua repriza de prelungiri si Getafe conduce cu 3-1 dupa 5 minute fantastice la inceputul prelungirilor,in care au inscris de doua ori,prin Casquero si Braulio.
Pe cand ma pregateam sa scriu ca ar fi fain sa joace ai nostrii in finala Luca Toni marcheaza inca o data pentru Bayern in ultimul minut de prelungiri.Getafe out.Mare pacat!
Hai la guvernare, PSD!
-
E un sfat înţelept pe care ţi-l dau toţi prietenii din HR: Găseşte în altă
parte, înainte de a trânti uşa după tine. Când...
Acum o zi
