Romania in grupa cu Franta,Serbia,Lituania,Austria si Insulele Feroe.Victor Piturca :O grupa grea.
E destul de dificil sa iesim pe locul 1.Cred ca va trebui sa ne luptam cu Serbia pentru locul 2.Si la baraj mai vedem.Hai Romania!
Hai la guvernare, PSD!
-
E un sfat înţelept pe care ţi-l dau toţi prietenii din HR: Găseşte în altă
parte, înainte de a trânti uşa după tine. Când...
Acum o zi
