Mi-am facut un blog nou,se numeste ,,ceasvreaincasamea".Diverse chestii interesante gasite pe net pe care mi-ar placea sa le am in casa,design interior,amenajari...
Ma duc sa beau o bere,sa sarbatoresc!
Hai la guvernare, PSD!
-
E un sfat înţelept pe care ţi-l dau toţi prietenii din HR: Găseşte în altă
parte, înainte de a trânti uşa după tine. Când...
Acum o zi
