Am plans cand am semnat actele cu Taher!
Declara domnul Copos.
Da.Cu lacrimi de crocodil. Bine ca s-a dus.Desi citind articolul asta,pare ca nu se schimba nimic in bine.
Hai la guvernare, PSD!
-
E un sfat înţelept pe care ţi-l dau toţi prietenii din HR: Găseşte în altă
parte, înainte de a trânti uşa după tine. Când...
Acum o zi