S-a intamplat in Bielorusia,intr-un meci in care urmau sa joace doua echipe de copii, Vitebsk si Naphthane.Arbitrul,Sergei Shmolik,era atat de beat ca abia isi mentinea echilibrul.In aplauzele publicului,este ajutat sa iasa afara.
Hai la guvernare, PSD!
-
E un sfat înţelept pe care ţi-l dau toţi prietenii din HR: Găseşte în altă
parte, înainte de a trânti uşa după tine. Când...
Acum o zi