Marian Iancu: "Sunt vreo doi la FRF la care le-aş scoate limba şi le-aş mânca inima"
Adevarul de azi
Menu ,,IANCU"
Sa ciocnim un pahar de sange de FRF-ist.
Ciorba de limba -recomand Dragomir,chiar daca trebuie fiarta mai mult ,ca e tare.
Tocanita de inimuta -merge Lupescu,ca e mai fraged.
Desert-gatut de arbitru,face rost Ganea.
Vin-orice Dracula
Indigestie placuta!
Nea Iancule,se poate mai mult,ia filmele cu Hanibal!
Hai la guvernare, PSD!
-
E un sfat înţelept pe care ţi-l dau toţi prietenii din HR: Găseşte în altă
parte, înainte de a trânti uşa după tine. Când...
Acum o zi
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu