Din blog in blog prin blogosfera spaniola ajung pe un site,alianzo.com,cu doua bloguri in limba romana,zic ei.
Primul aici.Era in romana.
Al doilea aici.Buna seara,Budapesta!
Hai la guvernare, PSD!
-
E un sfat înţelept pe care ţi-l dau toţi prietenii din HR: Găseşte în altă
parte, înainte de a trânti uşa după tine. Când...
Acum o zi
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu