Are 13 ani,se numeste Nezareth Castillo Rey,e din Peru si se considera cel mai tanar evanghelist din lume.Aici avea 11 ani.In afara de evanghelist e si cantautor si spune ca inspiratia ii vine de la Dumnezeu.Si cu voia Domnului,ar vrea sa fie presedinte intr-o zi...
Hai la guvernare, PSD!
-
E un sfat înţelept pe care ţi-l dau toţi prietenii din HR: Găseşte în altă
parte, înainte de a trânti uşa după tine. Când...
Acum o zi
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu