Am auzit mai multe,dar asta mi se pare cea mai tare(ridicola,idioata etc).
Crin Antonescu: "Romania nu este a pasaricilor si nici a presedintilor de pasarici"07/10/2007
Nu e nici a politicienilor cu pasarici in cap.
Aici
Hai la guvernare, PSD!
-
E un sfat înţelept pe care ţi-l dau toţi prietenii din HR: Găseşte în altă
parte, înainte de a trânti uşa după tine. Când...
Acum o zi
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu