Romania in grupa cu Franta,Serbia,Lituania,Austria si Insulele Feroe.Victor Piturca :O grupa grea.
E destul de dificil sa iesim pe locul 1.Cred ca va trebui sa ne luptam cu Serbia pentru locul 2.Si la baraj mai vedem.Hai Romania!
Spaghetti cu Lămâie „Vacanță în Italia”
-
Pentru această rețetă inspirată de tema „Vacanță în Italia”, am pregătit
spaghetti de casă cu făină semola, ouă și ulei de măsline, servite într-un
sos cre...
Acum 2 zile
Un comentariu:
Da, probabil, de aceea este
Trimiteți un comentariu