Aflu din As,ziar spaniol de sport,ca Benfica l-a transferat pe Sepsi de la Bistrita.
Barcelona interesata de transferul lui Maicon de la Inter.
Se desfiinteaza G-14 si se infiinteaza Asociatia Cluburilor Europene.
Hai la guvernare, PSD!
-
E un sfat înţelept pe care ţi-l dau toţi prietenii din HR: Găseşte în altă
parte, înainte de a trânti uşa după tine. Când...
Acum o zi
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu