S-a intamplat in Bielorusia,intr-un meci in care urmau sa joace doua echipe de copii, Vitebsk si Naphthane.Arbitrul,Sergei Shmolik,era atat de beat ca abia isi mentinea echilibrul.In aplauzele publicului,este ajutat sa iasa afara.
Spaghetti cu Lămâie „Vacanță în Italia”
-
Pentru această rețetă inspirată de tema „Vacanță în Italia”, am pregătit
spaghetti de casă cu făină semola, ouă și ulei de măsline, servite într-un
sos cre...
Acum 20 de ore
Un comentariu:
acum se obseva ca bautura te trage in jos :))
Trimiteți un comentariu