Multa galagie in jurul organizarii finalei.E o realizare,intr-adevar.Mai mult a lui Mircea Sandu decat a fotbalului romanesc.Care saracu arata cam ca imaginea de mai sus .
Spaghetti cu Lămâie „Vacanță în Italia”
-
Pentru această rețetă inspirată de tema „Vacanță în Italia”, am pregătit
spaghetti de casă cu făină semola, ouă și ulei de măsline, servite într-un
sos cre...
Dragă Amza
-
Suntem în a 3.000-a zi a Erei Noastre. Te-am dus la şcoală, ți-am vorbit pe
drum despre punctualitatea ca formă de respect (nu ți se părea important,
“poat...
Ce nu înţelegeţi, pulifricilor?
-
***
Revin pe blog după o mai lungă absenţă pentru a răspunde unei întrebări
stupide care le mănâncă rărunchii susţinătorilor PNL - ului de tip nou: de
ce n...
Câteva puncte despre Roşia Montană
-
Proiectul Roşia Montană ridică grave semne de întrebare, şi pentru a nu fi
uitate să le enumerăm şi analizăm:
1. Guvernul ne prezintă exploatarea aurului d...
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu