Dupa arbitrul care face pe el in timpul meciului apare arbitrul gangster.Gazeta Sporturilor ne prezinta un video cu un arbitru inarmat cu un pistol.Probabil ca era patit.In ligile inferioare se intampla destul de des ca arbitrii sa fie agresati. Am vazut si eu pietre aruncate,balega,arbitrii scuipati.Asta in cazul fericit cand nu erau batuti.
Hai la guvernare, PSD!
-
E un sfat înţelept pe care ţi-l dau toţi prietenii din HR: Găseşte în altă
parte, înainte de a trânti uşa după tine. Când...
Acum o zi
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu