Din perlele politicienilor
Cea mai tare mi se pare ,,Democratia asta este cam enervanta." ,Ion Iliescu.Tovarasul Ilici nu se dezminte.Democratia e un moft,o aiureala enervanta.Va dati seama cat il invidiaza pe Putin?
De restul ce sa zic?Sunt si ei oameni saracii.Mai ales umanul Vanghelie.
Hai la guvernare, PSD!
-
E un sfat înţelept pe care ţi-l dau toţi prietenii din HR: Găseşte în altă
parte, înainte de a trânti uşa după tine. Când...
Acum o zi
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu