Mi se pare putin probabil.Cu Ronaldinho,Etoo,Henry si Messi,plus doua talente ca Dos Santos si Bojan Krkic asteptindu-si randul.Plus Gudjonsen si Ezquerro.
Asta nu scade cu nimic valoarea lui Mutu,cel mai in forma jucator roman.Nu credeam ca o sa mai ajunga aici.Bravo lui!
Hai la guvernare, PSD!
-
E un sfat înţelept pe care ţi-l dau toţi prietenii din HR: Găseşte în altă
parte, înainte de a trânti uşa după tine. Când...
Acum o zi
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu